Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vystoupení a akce

 

Plánovaná vystoupení a jiné akce: 

 

 

2019

 

9. 9. 2019 - nábor nových členů - Praha, TJ Sokol Vysočany, Novoškolská 2 v sále

9. 11. 2019 - vystoupení - Praha 9

7. 12. 2019 - soutěž - MČR v twirlingu - Spořice u Chomutova

 

 

Co už je za námi ...

 

2019

9. 8. 2019 - tým / Grand Prix, Limoges, Francie

4. - 8. 8. 2019 - sólo / Mezinárodní pohár, Limoges, Francie

27. 6. 2019 - vystoupení - Praha 9

9. 6. 2019 - Mistrovství ČR - Mohelnice

8. 6. 2019 - vystoupení - Jihlava  

1. 6. 2019 - vystoupení - Mratín

28. 5. 2019 - vystoupení - Praha

18. 5. 2019 - vystoupení - Brandýs n./L.

27. 4. 2019 - soutěž - Praha

7. 4. 2019 - vystoupení  - Praha

6. 4. 2019 - vystoupení - Praha

2. 3. 2019 - soutěž - Kutná Hora - sólo, duo, twirl. tým

16. 2. 2019 - soutěž - Liberec - sólo, duo, twirl. tým

15. 2. 2019 - vystoupení  - Praha

14. 2. 2019 - vystoupení

 

2018

8.12.2018 - soutěž - sóla a dua - Kolín

10. 11. 2018 - soutěž - sóla a dua - Dvůr Králové nad Labem

27.10.2018 - vystoupení - Praha

10.-15.10.2018 - ME 2018, Poreč, Chorvatsko

22.9.2018 - vystoupení - Vejvodova Zbraslav

10.9.2018 - zápis nových členek 

8.9.2018 - vystoupení - Velká Chuchle

18.-26.8.2018 - Letní soustředění

3. 7. 2018 - SOKOL GALA -O2 aréna, Praha 

1. - 6. 7. 2018 Všesokolský slet

8. - 9. 6. 2017 - soutěž - NŠ/Mohelnice

2. 6. - vystoupení - Mratín

27. 5. 2018 - Slet - Brandýs nad Labem (26.5. generálka)

28. 3. - 1. 4. 2018 Mistrovství světa v twirlingu 2018 - Lillehammer/ Norsko

26. -28. 1. 2018 - NBTA Mistrovství ČR v TWIRLINGU - Karlovy Vary

 

2017

16. - 17. 12. 2017 - soustředění

9. 12. 2017 - soutěž Kolín - skupina, sólo, duo

18. - 19.11. 2017   - NŠ 2018 LOMNICE NAD POPELKOU - NÁRODNÍ TWIRLINGOVÝ POHÁR TŘÍD B A C - skupina, sólo, duo

24. 9. 2017 - Sletová štafeta - Praha

11. 9. 2017 -nábor nových členek - Sokolovna

2. 9. 2017 - vystoupení Praha - Václavské náměstí

28. 8. 2017 - 1. 9. 2017 - soustředění Praha

19. 8. 2017 - 26. 8. 2017 - letní soustředění - Chřibská

9. - 11.6. - CMTF - Finále MČR/ Jaroměř

10. 6. - NBTA NŠ - MČR Mohelnice

6.5. - CMTF - kvalifikační kolo MČR/Louny + sóla o duo

30.4. - soutěž Děti v akci

2016

5. a 6.11. - Měšice - soustředění

8. a 9.10.2016 - ME v Anglii

24.9. - Vejvodova Zbraslav

22.9. - vystoupení Praha

18.9. - vystoupení - park Přátelství Prosek

5.9. - nábor nových členek - Sokolovna od 18:00 hod.

29. - 31.8.2016 - Mratín - soustředění 

20. - 27.8.2016 - letní soustředění 

13.8. - Praha - vystoupení

25.6. - Praha - vystoupení

18. - 19.6. - NŠ Poděbrady 

4. -. 5.6. - Klatovy - NŠMT Zemské finále Čech

29.5. - Telč - O střevíček z pohádkové Telče

28.5. - Chodovské berušky

14.5. - Žatec - oblastní kolo NŠ

7. - 10.4. - Praha - FOR KIDS

3.4. - Praha - Děti v akci

2.4. Mezinárodní soutěž mažoretek a twirlingu států EU Kadaň (finále)

19. - 20. 3. - Měšice - soustředění

20.2. Mezinárodní soutěž mažoretek a twirlingu států EU Postoloprty (oblastní kolo)

 

2015

17.12. - Praha

6.12. - Mratín - twirlingové školení 

29.11. - Akademie Sokol - Sokol Královské Vinohrady 

21.11. a 22.11. - Měšice - soustředění

7.11. - Mistrovství mažoretkových formací Sekce mažoretek SH ČR

31.10. a 1.11. - Praha

26.9.  - Zbraslav

7.9. - sokolovna TJ SOKOL VYSOČANY - nábor nových členek

15. - 22.8. - letní soustředění

23.6. Praha - Galerie Harfa

19. - 21.6. Poděbrady - NŠ finále ČR

30. a 31.5. Strakonice - NŠ Zemské finále

23.5. - Telč

8.5. - Žatec - NŠ oblastní kolo

3. 5. - Praha - vystoupení PVA Letňany

2.5. - Praha - vystoupení PVA Letňany

26.4. - Praha - nedělní trénink

4.4. - MCEU - finálové kolo Kadaň

29.3. - DDM JM - Děti v akci

14. a 15.3. - Praha - víkendový trénink

21.2. - Svítící hůlky - Mratín

 

2014

28.11. - Župní akademie - Praha Libeň

22. - 23.11.2014 - Soustředění CVČ Měšice (s přenocováním)

9.11. Mistrovství mažoretkových formací Sekce mažoretek SH ČR Neratovice

8.11. - MCEU - Postupová soutěž Kadaň

2.11. - Vystoupení PVA Letňany

1.11. - Vystoupení PVA Letňany

12.10. - Vystoupení + oslava 10 let od založení mažoretek v TJ Sokol Vysočany

7.10. - schůzka s rodiči

27.9. - Vejvodova Zbraslav

20.9. - Vystoupení CVČ Měšice

16. - 23.8.2014 - soustředění

29.6. - FIJO - Cheb

13. - 15.6. - NŠ / Poděbrady

31.5. - 1.6. - NŠ / Strakonice

24.5. - DDM JM - Chodovské berušky

17.5. - akademie Mratín3.5. - Praha - Letňany

1.5. - NŠ / Kamenice -  oblastní kolo

27.4. - trénink

24.4. - trénink

30.3. - DDM JM - Děti v akci

8. + 9.3. - mimořádný trénink

14.2. - Praha 1 (večer - ples)

8. + 9.2. - mimořádný trénink

6.2. - Praha (večer)

18. + 19.1. - mimořádný trénink 

 

2013

21.12. - Praha

14.12. - Vánoční besídka

14.12. - trénink

9.12. - Praha

24.11. - twirling

23.11. - soustředění

10.11. - Litoměřice

2. a 3.11. - Praha Letňany

27.10.  Kolín - O Pohár ze Zámku

12.10. - Praha 9

28.9. - Vejvodova Zbraslav

21.9. - celodenní akce

19.9. - Praha

9.9. - nábor nových mažoretek / Sokolovna

7.9. - Praha Dolní Počernice

31.8. - 1.9.2013 - Karlovy Vary / Exhibice mistrů

17. 8. - 24. 8. - letní soustředění 

23.6. - akademie pro rodiče + rozlučka 

22.6. - SK Praga - Vysočany

14.6.-16.6. - Mistrovství ČR Poděbrady

1. - 2.6. - Strakonice / Zemské kolo NŠ mažoretek NBTA

26.5. - Chodovské Berušky 2013

25.5. - Neratovice

18.5. - NŠ Mistrovství ČR Sóla/dua Ronov - Majda

18.5. - akademie - Mratín - Andrejka, Vaneska

4. a 5.5. - vystoupení - PVA Letňany

1.5.  - Kladno / oblastní kolo NŠ mažoretek NBTA

27. - 28. 4. - Oblastní a zemské kolo NŠ sóla a dua - Klatovy (Majda, Vaneska, Andrejka, Adélka Š)

21.4. - trénink - Praha

7.4. - jednodenní soustředění - Mratín

30.3. - O POHÁR ZE ZÁMKU - Kolín/sóla+dua (Majda, Vaneska, Andrejka, Adélka Š)

23.3. - Radotínský pohár

17.3. - jednodenní soustředění  - Mratín

2.3. - jednodenní soustředění - Mratín

  

 

 

2012

17.12.  - Vánoční besídka  

11.11. - Litoměřice

3. a 4. 11. - Výstaviště Letňany

21.10. - Kolín / O pohár ze Zámku 2012

29.9. - Vejvodova Zbraslav

3. 9. 2012 - zápis pro šk. rok 2012/13 od 18:00 hod. v SOKOLOVNĚ

11. - 18. 8. 2012 - letní soustředění 

1. - 6.7. - Praha

1.7. - Praha

30.6. - Cheb

23.6. - Praha 9

15.-17.6. - Poděbrady, MČR

9.6. - Praha Čakovice, 100 let fotbalu 

2.-3.6. - Strakonice, Mistrovství Čech

1.6. - Praha - IKEA Černý Most

26. 5. – Praha – Chodovské berušky

19.-20.5. - Ronov, MČR sólo/duo 

12. a 13.5. Praha - Sokol Vinohrady

5. a 6.5. Praha - výstaviště Letňany

1.5. - Kladno / Oblastní kolo Čech 

28.-29.4. - Klatovy, sólo/duo Čechy

22. 4. - generálka / Sokol Královské Vinohrady

31. 3. – Kolín / O Pohár ze Zámku - sóla/dua

25. 3. – Praha - Děti v akci

18.3. - Praha 6 / twirl. seminář

11.3. - Praha 6 / jednodenní soustředění

 

2011

19.12. - Vánoční besídka

15.12. - Praha

12. 12. – Praha 6

4. 12. – Praha 6 / jednodenní soustředění

5. a 6. 11. – Praha / kynologická výstava v PVA Letňany

22.10. –  Kolín / O Pohár ze Zámku - formace

15.10. –  Praha / Dechová show v Tesla Aréně

17.9. - Praha Kbely

5.9. - zápis - Sokolovna

3.9. - Praha Ďáblice

13. – 20.8. – letní soustředění

17. - 19.6. - Poděbrady, MČR

4. - 5.6. - Strakonice, Zemské kolo Čechy

21.5. – Praha 4

14. – 15.5. NŠ, Klatovy, Oblastní  a Zemské kolo - sólo/duo (Anička, Vaneska)

14. a 15.5. - Praha Letňany - (skupina) 

1.5.– NŠ, Kladno, Oblastní kolo Čechy

30. 4. - Praha - vystoupení pro rodiče

17.4. - jednodenní soustředění, Mratín

19.3. - Kolín, "Pohár ze zámku Kolín" - sólo/duo

 

2010

9.10. - Praha 9

19.9. - Praha Kbely

18.9. - Klecany u Prahy

1.9.2010 - zápis do mažoretek, 17hod. - sokolovna TJ Sokol Vysočany

21.-28.8. 2010 - soustředění

19.6. - SK Praga Vysočany

1. 5. a 2. 5. - Praha - Letňany

1.5. - Praha - Petřín

24.4. - V. ročník "O pohár ze zámku Kolín" (formace)

2.4. - V. ročník "Dance Děčín"

27.3. - Velikonoční jarmark, Čakovice + vystoupení pro dobrovolné hasiče, Sibřina

 

2009

17.12.2009 - vánoční večírek 

26.6. - společné zakončení šk. roku v 18.00 na hřišti

30.5. - Praha - Kbely, Dětský den

2.5. - Praha, finále soutěže "Děti fitness" O2 ARÉNA

1.5. - Kladno, soutěž NBTA - Oblastní kolo Národního šampionátu 

30.4. - Praha - Kbely, čarodějnice

26.4. - společné odpoledne všech PM

19.4. - Roudnice nad Labem, Děti Fitness 

 

2008

30.11. - Děti dětem - Sokol K. Vinohrady

21.11. - Slavnostní zahájení večírku Prahy 10 - Obecní dům