Vystoupení a akce
Vystoupení a jiné akce:
2020
18. 1. 2020 - vystoupení - Praha
7.4. - 13.4. - MS V TWILRINGU VFNBTA - Holandsko - zrušeno,
nový termín 12.- 15. 8. 2021
Co už je za námi ...
2019
7. 12. 2019 - soutěž - MČR v twirlingu - Spořice u Chomutova
9. 11. 2019 - vystoupení - Praha 9
9. 9. 2019 - nábor nových členů - Praha, TJ Sokol Vysočany, Novoškolská 2 v sále
9. 8. 2019 - tým / Grand Prix, Limoges, Francie
4. - 8. 8. 2019 - sólo / Mezinárodní pohár, Limoges, Francie
27. 6. 2019 - vystoupení - Praha 9
9. 6. 2019 - Mistrovství ČR - Mohelnice
8. 6. 2019 - vystoupení - Jihlava
1. 6. 2019 - vystoupení - Mratín
28. 5. 2019 - vystoupení - Praha
18. 5. 2019 - vystoupení - Brandýs n./L.
27. 4. 2019 - soutěž - Praha
7. 4. 2019 - vystoupení - Praha
6. 4. 2019 - vystoupení - Praha
2. 3. 2019 - soutěž - Kutná Hora - sólo, duo, twirl. tým
16. 2. 2019 - soutěž - Liberec - sólo, duo, twirl. tým
15. 2. 2019 - vystoupení - Praha
14. 2. 2019 - vystoupení
2018
8.12.2018 - soutěž - sóla a dua - Kolín
10. 11. 2018 - soutěž - sóla a dua - Dvůr Králové nad Labem
27.10.2018 - vystoupení - Praha
10.-15.10.2018 - ME 2018, Poreč, Chorvatsko
22.9.2018 - vystoupení - Vejvodova Zbraslav
10.9.2018 - zápis nových členek
8.9.2018 - vystoupení - Velká Chuchle
18.-26.8.2018 - Letní soustředění
3. 7. 2018 - SOKOL GALA -O2 aréna, Praha
1. - 6. 7. 2018 Všesokolský slet
8. - 9. 6. 2017 - soutěž - NŠ/Mohelnice
2. 6. - vystoupení - Mratín
27. 5. 2018 - Slet - Brandýs nad Labem (26.5. generálka)
28. 3. - 1. 4. 2018 Mistrovství světa v twirlingu 2018 - Lillehammer/ Norsko
26. -28. 1. 2018 - NBTA Mistrovství ČR v TWIRLINGU - Karlovy Vary
2017
16. - 17. 12. 2017 - soustředění
9. 12. 2017 - soutěž Kolín - skupina, sólo, duo
18. - 19.11. 2017 - NŠ 2018 LOMNICE NAD POPELKOU - NÁRODNÍ TWIRLINGOVÝ POHÁR TŘÍD B A C - skupina, sólo, duo
24. 9. 2017 - Sletová štafeta - Praha
11. 9. 2017 -nábor nových členek - Sokolovna
2. 9. 2017 - vystoupení Praha - Václavské náměstí
28. 8. 2017 - 1. 9. 2017 - soustředění Praha
19. 8. 2017 - 26. 8. 2017 - letní soustředění - Chřibská
9. - 11.6. - CMTF - Finále MČR/ Jaroměř
10. 6. - NBTA NŠ - MČR Mohelnice
6.5. - CMTF - kvalifikační kolo MČR/Louny + sóla o duo
30.4. - soutěž Děti v akci
2016
5. a 6.11. - Měšice - soustředění
8. a 9.10.2016 - ME v Anglii
24.9. - Vejvodova Zbraslav
22.9. - vystoupení Praha
18.9. - vystoupení - park Přátelství Prosek
5.9. - nábor nových členek - Sokolovna od 18:00 hod.
29. - 31.8.2016 - Mratín - soustředění
20. - 27.8.2016 - letní soustředění
13.8. - Praha - vystoupení
25.6. - Praha - vystoupení
18. - 19.6. - NŠ Poděbrady
4. -. 5.6. - Klatovy - NŠMT Zemské finále Čech
29.5. - Telč - O střevíček z pohádkové Telče
28.5. - Chodovské berušky
14.5. - Žatec - oblastní kolo NŠ
7. - 10.4. - Praha - FOR KIDS
3.4. - Praha - Děti v akci
2.4. Mezinárodní soutěž mažoretek a twirlingu států EU Kadaň (finále)
19. - 20. 3. - Měšice - soustředění
20.2. Mezinárodní soutěž mažoretek a twirlingu států EU Postoloprty (oblastní kolo)
2015
17.12. - Praha
6.12. - Mratín - twirlingové školení
29.11. - Akademie Sokol - Sokol Královské Vinohrady
21.11. a 22.11. - Měšice - soustředění
7.11. - Mistrovství mažoretkových formací Sekce mažoretek SH ČR
31.10. a 1.11. - Praha
26.9. - Zbraslav
7.9. - sokolovna TJ SOKOL VYSOČANY - nábor nových členek
15. - 22.8. - letní soustředění
23.6. Praha - Galerie Harfa
19. - 21.6. Poděbrady - NŠ finále ČR
30. a 31.5. Strakonice - NŠ Zemské finále
23.5. - Telč
8.5. - Žatec - NŠ oblastní kolo
3. 5. - Praha - vystoupení PVA Letňany
2.5. - Praha - vystoupení PVA Letňany
26.4. - Praha - nedělní trénink
4.4. - MCEU - finálové kolo Kadaň
29.3. - DDM JM - Děti v akci
14. a 15.3. - Praha - víkendový trénink
21.2. - Svítící hůlky - Mratín
2014
28.11. - Župní akademie - Praha Libeň
22. - 23.11.2014 - Soustředění CVČ Měšice (s přenocováním)
9.11. Mistrovství mažoretkových formací Sekce mažoretek SH ČR Neratovice
8.11. - MCEU - Postupová soutěž Kadaň
2.11. - Vystoupení PVA Letňany
1.11. - Vystoupení PVA Letňany
12.10. - Vystoupení + oslava 10 let od založení mažoretek v TJ Sokol Vysočany
7.10. - schůzka s rodiči
27.9. - Vejvodova Zbraslav
20.9. - Vystoupení CVČ Měšice
16. - 23.8.2014 - soustředění
29.6. - FIJO - Cheb
13. - 15.6. - NŠ / Poděbrady
31.5. - 1.6. - NŠ / Strakonice
24.5. - DDM JM - Chodovské berušky
17.5. - akademie Mratín3.5. - Praha - Letňany
1.5. - NŠ / Kamenice - oblastní kolo
27.4. - trénink
24.4. - trénink
30.3. - DDM JM - Děti v akci
8. + 9.3. - mimořádný trénink
14.2. - Praha 1 (večer - ples)
8. + 9.2. - mimořádný trénink
6.2. - Praha (večer)
18. + 19.1. - mimořádný trénink
2013
21.12. - Praha
14.12. - Vánoční besídka
14.12. - trénink
9.12. - Praha
24.11. - twirling
23.11. - soustředění
10.11. - Litoměřice
2. a 3.11. - Praha Letňany
27.10. Kolín - O Pohár ze Zámku
12.10. - Praha 9
28.9. - Vejvodova Zbraslav
21.9. - celodenní akce
19.9. - Praha
9.9. - nábor nových mažoretek / Sokolovna
7.9. - Praha Dolní Počernice
31.8. - 1.9.2013 - Karlovy Vary / Exhibice mistrů
17. 8. - 24. 8. - letní soustředění
23.6. - akademie pro rodiče + rozlučka
22.6. - SK Praga - Vysočany
14.6.-16.6. - Mistrovství ČR Poděbrady
1. - 2.6. - Strakonice / Zemské kolo NŠ mažoretek NBTA
26.5. - Chodovské Berušky 2013
25.5. - Neratovice
18.5. - NŠ Mistrovství ČR Sóla/dua Ronov - Majda
18.5. - akademie - Mratín - Andrejka, Vaneska
4. a 5.5. - vystoupení - PVA Letňany
1.5. - Kladno / oblastní kolo NŠ mažoretek NBTA
27. - 28. 4. - Oblastní a zemské kolo NŠ sóla a dua - Klatovy (Majda, Vaneska, Andrejka, Adélka Š)
21.4. - trénink - Praha
7.4. - jednodenní soustředění - Mratín
30.3. - O POHÁR ZE ZÁMKU - Kolín/sóla+dua (Majda, Vaneska, Andrejka, Adélka Š)
23.3. - Radotínský pohár
17.3. - jednodenní soustředění - Mratín
2.3. - jednodenní soustředění - Mratín
2012
17.12. - Vánoční besídka
11.11. - Litoměřice
3. a 4. 11. - Výstaviště Letňany
21.10. - Kolín / O pohár ze Zámku 2012
29.9. - Vejvodova Zbraslav
3. 9. 2012 - zápis pro šk. rok 2012/13 od 18:00 hod. v SOKOLOVNĚ
11. - 18. 8. 2012 - letní soustředění
1. - 6.7. - Praha
1.7. - Praha
30.6. - Cheb
23.6. - Praha 9
15.-17.6. - Poděbrady, MČR
9.6. - Praha Čakovice, 100 let fotbalu
2.-3.6. - Strakonice, Mistrovství Čech
1.6. - Praha - IKEA Černý Most
26. 5. – Praha – Chodovské berušky
19.-20.5. - Ronov, MČR sólo/duo
12. a 13.5. Praha - Sokol Vinohrady
5. a 6.5. Praha - výstaviště Letňany
1.5. - Kladno / Oblastní kolo Čech
28.-29.4. - Klatovy, sólo/duo Čechy
22. 4. - generálka / Sokol Královské Vinohrady
31. 3. – Kolín / O Pohár ze Zámku - sóla/dua
25. 3. – Praha - Děti v akci
18.3. - Praha 6 / twirl. seminář
11.3. - Praha 6 / jednodenní soustředění
2011
19.12. - Vánoční besídka
15.12. - Praha
12. 12. – Praha 6
4. 12. – Praha 6 / jednodenní soustředění
5. a 6. 11. – Praha / kynologická výstava v PVA Letňany
22.10. – Kolín / O Pohár ze Zámku - formace
15.10. – Praha / Dechová show v Tesla Aréně
17.9. - Praha Kbely
5.9. - zápis - Sokolovna
3.9. - Praha Ďáblice
13. – 20.8. – letní soustředění
17. - 19.6. - Poděbrady, MČR
4. - 5.6. - Strakonice, Zemské kolo Čechy
21.5. – Praha 4
14. – 15.5. NŠ, Klatovy, Oblastní a Zemské kolo - sólo/duo (Anička, Vaneska)
14. a 15.5. - Praha Letňany - (skupina)
1.5.– NŠ, Kladno, Oblastní kolo Čechy
30. 4. - Praha - vystoupení pro rodiče
17.4. - jednodenní soustředění, Mratín
19.3. - Kolín, "Pohár ze zámku Kolín" - sólo/duo
2010
9.10. - Praha 9
19.9. - Praha Kbely
18.9. - Klecany u Prahy
1.9.2010 - zápis do mažoretek, 17hod. - sokolovna TJ Sokol Vysočany
21.-28.8. 2010 - soustředění
19.6. - SK Praga Vysočany
1. 5. a 2. 5. - Praha - Letňany
1.5. - Praha - Petřín
24.4. - V. ročník "O pohár ze zámku Kolín" (formace)
2.4. - V. ročník "Dance Děčín"
27.3. - Velikonoční jarmark, Čakovice + vystoupení pro dobrovolné hasiče, Sibřina
2009
17.12.2009 - vánoční večírek
26.6. - společné zakončení šk. roku v 18.00 na hřišti
30.5. - Praha - Kbely, Dětský den
2.5. - Praha, finále soutěže "Děti fitness" O2 ARÉNA
1.5. - Kladno, soutěž NBTA - Oblastní kolo Národního šampionátu
30.4. - Praha - Kbely, čarodějnice
26.4. - společné odpoledne všech PM
19.4. - Roudnice nad Labem, Děti Fitness
2008
30.11. - Děti dětem - Sokol K. Vinohrady
21.11. - Slavnostní zahájení večírku Prahy 10 - Obecní dům